Aquatlantis Easy LED Universal 590 mm

Aquatlantis

Nové

Špičkové LED osvětlení s variabilním uchycením pro každé akvárium. Díky výkonným LED je svítivost 2443 lm při spotřebě pouhých 28W. Úžasné podání barev.

Více podrobností

Dávají zářivky ve Vašem akvarijním krytu málo světla pro pěstování kobercových rostlin? Nevyniknou ryby v akváriu tak, jak si představujete? Přemýšlíte čím nasvětlit nové akvárium, nebo jak vylepšit to stávající? Aquatlantis Easy LED universal je skvělá volba. Jsme si jisti, že v této kategorii se jedná o nejlepší světlo na trhu.
Easy LED Universal je systém osvětlení, použitelný pro jakékoliv akvárium na trhu. Díky výkonným LED nahradí 2-3 zářivky o stejné délce. A to při spotřebě odpovídající jedné zářivce!
Easy LED Universal  590 mm má svítivost 2433 lm při spotřebě pouhých 28W. 

Osvětlení  nabízíme ve čtyřech variantách:

FreshWater

pro sladkovodní akvaristiku. Optimálního spektra (6800K) pro vitalitu rostlin a věrné podání barev (CRI 80) je dosaženo kombinací diod – studená bílá 67%, teplá bílá 17%, 8% modrých a 8% červených diod.

Marine & Reef

pro mořská, tanganika a Malawi akvária, kombinace diod: studená bílá 67%, modrá 25% a 8% červená.

Marine Blue

pro mořská akvária, s vyšším podílem aktinického světla. Diody: Studená bílá 60% a modrá 40%.

Deep Blue

100% modrých diod pro Mořská akvária. Aktinické světlo podporuje fluoroscenci korálů a bezobratlých.

Optika

Svítidla Aquatlantis Easy LED mají kryt z vysoce propustného polykarbonátu, který vzhledem ke svému profilu světlo rozptyluje do poměrně širokého úhlu 120´ - světlo tak můžeme umístit těsně nad hladinu a maximálně tak využít jeho výkon.

Chlazení

jako chladič slouží hliníkové těleso svítidla s žebrováním pro efektivní odvod tepla od diod.

Proč LED osvětlení:

  • Vyšší světelná intenzita a nížší spotřeba ve srovnání se zářivkami
  • Životnost diod až 50.000 hodin
  • Není nutné každý rok kupovat nové zářivky (zářivky časem degradují – snižuje se světelná intenzita a mění se vyzařované spektrum)
  • Bezpečnost: pracuje pouze s napětím 24V, krytí IP X8

Variabilita – světlo je možné umístit nad akvárium třemi způsoby:

Výsuvné podpěry na boční skla akvária. Pro akvária od 58 do 85 cm.

Náhrada 28W T5 / 18W T8 trubice ve vašem akvarijním krytu. Využijte patic pro trubice a nahraďte je tímto LED světlem! V tabulce níže zjistít jaká délka světla Aquatlantis Easy LED odpovídá Vašim stávajícím zářivkám (Patice slouží pouze jako adaptéry pro uchycení světla a neslouží pro napájení) V případě, že máte v akvarijním krytu více trubic, můžete nahradit jenom jednu nebo všechny. Intenzita jednoho světla Easy LED odpovídá dvěma až třema zářivkám.

Adaptéry pro zavěšení (nejsou součástí výrobku)

Ke světlu doporučujeme koupit časovač Easy LED Control 1 s možností postupného rozsvěcení a stmívání - zbavíte ryby stresu z náhlého rozsvícení/zhasnutí světla. 

Záruka 3 roky.

Rozměry590mm
Výkon28W
Teplota světla6800K
Svítivost2433lm
Typ osvětleníLED
Pro akvaria41 - 80cm