Kdo jsme

ib3 image
Věnujeme se špičkové akvaristice, teraristice a chovatelským potřebám na ploše 200 m2. Na prodejně je ke shlédnutí 80 akvárií s 200 druhy ryb a řadou bezobratlých. K vidění jsou ukázkové nádrže (chovná skupina sladkovodních rejnoků, nádrž s terčovci, miniakvária…). V 800l kaskádě je možno vybírat z více než 100 druhů rostlin, včetně matečných rostlin, rostlin na kořenech, plovoucích rostlin, rostliných koberečků do popředí akvária, rostlin in vitro a mechů. Dále je možno vidět v provozu veškerou akvarijní techniku. Kromě špičkové akvaristiky u nás najdete také teraristiku a chovatelské potřeby. Teraristy určitě zaujme obrovské terárium s chovnou skupinou leguánů zelených a široký výběr terarijních zvířat.Pro psy a kočky nabízíme prémiové a superprémiové krmivo. A dále u nás najdete vše, co můžete potřebovat pro Vaše psy, kočky, činčily, morčata, křečky, leguány, chameleóny, hady, ryby, krevety, šneky a další zvířecí přátele.

Řekli o nás

Videoprohlídka obchodu

Najdete u nás

 • Výstavní showroom značky Aquatlantis

  Kvalitní akvarijní sety a LED osvětlení

 • Bezkonkurenční nabídka ryb

  80 nádrží s 200 druhy běžných i raritních ryb

 • Akvarijní rostliny a dekorace

  800l kaskáda s více než 100 druhy rostlin
  in vitro rostliny
  mechy
  osázené kořeny

 • Živá zvířata

  želvy, leguány, agamy, gekony, žáby, pralesničky, chameleóny, anolisy

 • Živá zvířata

  skinny morčata, morčata, křečky, plchy, králíky, činčily

 • Kvalitní krmiva pro psy a kočky

  FirstMate, Arden Grange, Belcando, Sam´s field

360° náhled

  

Info

Pro zákazníky z větší vzdálenosti, kteří se chystají přijet na obchod nakoupit rostliny, prosíme o zaslání objednávky klasicky přes internetový obchod s poznámkou, že vyzvednou na obchodě. Sortiment rostlin na firmě je samozřejmě větší, a pokud si zákazník pošle objednávku dopředu, budeme se snažit nachystat rostliny podle jeho představ.

Poradenství

Náš zkušený tým je vám připraven poradit v jakékoliv oblasti týkající se akvaristiky, teraristiky a chovatelství. Nebojte se tedy zeptat, jsme tu pro vás.

Navíc každou středu od 17:00 - 18:00 je možné je konzultovat složitější problémy související s akvaristikou nebo realizace akvárií s Karlem Ratajem na prodejně Akvazoo Rataj. 

Službu poskytuje Ing.Karel Rataj, který je zkušeny a vášnivý akvarista. V akvaristice se pohybuje již 30 let, má za sebou nespočet realizovaných nádrží, účastník řady soutěží, účastník řady akvaristických výstav a majitel jedné z nejlepších akvaristik v ČR.

Napsali o nás