Aquatlantis BioBox 3

Aquatlantis

9235

Nové

Filtrační systém pro akvária do 500 litrů, s čerpadlem EasyFlux 900, dvěma integrovanými topítky EasyKlim 300 a dostatkem prostoru pro umístění filtračních náplní.

Více podrobností

BioBox 3

Filtrační systém pro akvária do 500 litrů, s čerpadlem EasyFlux 900, integrovaným topítkem EasyKlim X a dostatkem prostoru pro umístění filtračních náplní EasyBox.

Čerpadlo EasyFlux 900

Má příkon 9W a maximální výkon je 810 l/h. Výkon čerpadla lze plynule regulovat prakticky do minimálního průtoku. Nedochází tak k nadměrnému čeření vody, které podporuje řasy a zhoršuje růst rostlin.

Topítko EasyKlim 300W

Osazeny dva kusy. Topítko má termostat s rozsahem 20 – 32°C a kontrolní diodu.

EasyBox filtrační náplně

Křišťálově čistou vodu zajistí šest filtračních náplní EasyBox, které obsahuje filtr Biobox: Fiber foam pro mechanickou předfiltraci, dvě náplně Coarse foam pro biologickou filtraci, Activated carbon pro absorbci toxinů a dvakrýt vysoce porézní Aquaclay (je ideální pro činnost prospěšných bakterií). Aquatlantis nabízí celkem 8 druhů filtračních náplní EasyBox. Ty se dají měnit podle zaběhnutí akvária a stavu rostlin a ryb. Po léčení ryb nebo při zákalech vody doporučujeme Carbon Foam, při výskytu řas speciální náplň Cleanwater na redukci nitrátů a fosfátů, při zabíháni akvária Zeolite na odstranění amonia.

Příslušenství

V balení jsou přísavky pro uchycení filtru na zadní nebo boční sklo akvária.

Pro akváriado 500 l
Rozměry380×120×420 mm
ČerpadloEasyFlux 900
Příkon9W
Výkon810 l/h
Topítko2x 300W
Filtrační náplně6x L