Aquatlantis Advance 50

Aquatlantis

Nové

Kvalitní akvarijní set s LED osvětlením a Biobox filtrací. Objem 40l. Rozměry 50x25x35cm.

Více podrobností

Kvalitní akvarijní set s LED osvětlením a Biobox filtrací. Objem 40l. Rozměry 50x25x35 cm.

LED osvětlení

  • Vyšší světelná intenzita a nížší spotřeba ve srovnání se zářivkam
  • Životnost diod až 50.000 hodin
  • Není nutné každý rok kupovat nové zářivky (zářivky časem degradují – snižuje se světelná intenzita a mění se vyzařované spektrum
  • Bezpečnost: pracuje pouze s napětím 12V, krytí IP X8

Pouze kvalitní akvarijní osvětlení poskytne optimální podmínky pro vitalitu rostlin v akváriu – pokud dáme rostlinám dobré podmínky pro růst, odebírají z vody přebytečné živiny a zabraňují tak šíření řas v akváriu.

LED lighting system

LED s diodami nové generace a spotřebou jen 6W. Pro věrné podání barev a vytvoření optimálnch podmínek pro rostliny jsou použity dva typy diod: 75% diod studená bílá (6800K) a 25% diod teplá bílá (4500K). 

Inovace od Aquatlantisu nejsou samoúčelné. Porovnejte roční náklady na provoz běžného akvária s Advance 40:

Praktický kryt akvária

V krytu jsou dvířka na krmení ryb. Pro usnadnění údržby má kryt vzpěru. Samozřejmě nechybí odvětrávání a průchodky (například pro CO2 hadičku).

Filtr Mini BioBox 2

Filtrační systém Biobox s čerpadlem EasyFlux 200 a dostatkem prostoru pro umístění filtračních náplní EasyBox. Výkon čerpadla lze plynule regulovat prakticky do minimálního průtoku. Nedochází tak k nadměrnému čeření vody, které podporuje řasy a zhoršuje růst rostlin. Model Advance 50 není vybaven topítkem. V případě, že topítko potřebujete, můžete si dokoupit Aquatlantis EasyKlim 75, nebo vybrat větší model akvária - v řadě Advance je topítko ve výbavě modelů 60 a 80.

Filtrační náplně EasyBox

Křišťálově čistou vodu zajistí čtyři druhy filtračních náplní EasyBox, které obsahuje filtr Biobox: Fiber foam pro mechanickou předfiltraci, Coarse foam pro biologickou filtraci, Activated carbon pro absorbci toxinů a vysoce porézní Aquaclay je ideální pro činnost prospěšných bakterií. Aquatlantis nabízí celkem 8 druhů filtračních náplní EasyBox. Ty se dají měnit podle zaběhnutí akvária a stavu rostlin a ryb. Po léčení ryb nebo při zákalech vody doporučujeme Carbon Foam, při výskytu řas speciální náplň Cleanwater na redukci nitrátů a fosfátů, při zabíháni akvária Zeolite na odstranění amonia.


EASY LED CONTROL

K akváriu doporučujeme dokoupit časovač Easy LED Control se simulací úsvitu a stmívání - zbavíte ryby stresu z náhlého rozsvícení/zhasnutí světla.

Přejít na produkt

BEZPEČNÁ DOPRAVA

Akvárium Vám dovezeme naším autem (i na Slovensko)

Rozměry50x25x35cm
Objem (l)40
FiltraceMini Biobox 2
ČerpadloEasyFlux 200
Osvětlení6W
Topítko-