HIKARI TROPICAL FOOD STICKS

Hikari

Nové

Excelentní zdroj potraviny pro velké druhy masožravých ryb plně nahrazující zkrmování živé potravy

Více podrobností

  • Vědecky sestavená každodenní dieta pro všechny masožravé ryby, plně nahrazující zkrmování živé potravy. Krmivo představuje úplný, nutričně vyvážený přípravek, vyvinutý pro masožravé ryby, jejichž hlavní dieta z živých organismů může působit nedostatek důležitých prvků.
  • S použitím Hikari Tropical Food Sticks snížíte riziko infekcí parazity nebo bakteriemi, které se nacházejí v živé potravě.
  • Vyvážená kombinace nutričních složek, navržených na základě rozsáhlého výzkumu s cílem vyvolat apetit a současně podporovat zdravý vývoj a brilantní zbarvení ryb.
  • Tento plovoucí druh potravy zmenšuje množství výkalů ryb a kalení vody. Obsahuje karotenoidy nejvyšší kvality, jakou lze v současnosti docílit. Tyto karotenoidy podporují vývoj a zachování zbarvení a způsobí, že ryby budou po celý rok vypadat skvěle.
  • Hikari Tropical Food Sticks se balí za uplatnění náročných zásad kontroly kvality do sáčků nepropouštějících kyslík, aby se zachovala čerstvost krmiva. Tento postup zajišťuje maximální kvalitu krmiva.
  • Krmení: Dávejte rybám dvakrát až třikrát denně takové množství krmiva, které jsou schopny zkonzumovat během několika málo minut. Dbejte na to, aby se ryby nepřekrmovaly. Tropické ryby často odmítají krmivo, když změníte jejich dietu, avšak s pokračováním dávkování si zvyknou a začnou potravu přijímat.


 

Bílkovinymin. 40%
Tukymin. 4.0%
Vlákninamax. 3.0%
Vlhkostmax. 10%